Hakkımızda

Çalışanlarınızın
güvenliği
için 20 yıldır çözümler üretiyoruz.

Kurumunuza ve markanıza katacağımız katma değerli hizmetlerimiz için bizimle irtibat kurun.

Mercedes Benz, Tüvtürk, Enerjisa, Betonsa, Aksa Doğalgaz, Doğuş Otomotiv gibi Türkiye’nin önde gelen markalarına üretim yapan Cation İş Elbisesi olarak tasarım ve üretim birimlerini yüksek kapasiteyle kendi bünyesinde barındıran, sektörün en iyi üreticilerinden biriyiz.
Çalışanlarınızın rahatını ön planda tutan kalıplarımız ve kurumsal kimliğinizi yansıtan tasarımlarımızla müşterilerimiz için iyi bir çözüm ortağıyız.

Cation İş Elbisesi ürün ve hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi almak üzere iletişim sayfamızdan bizimle irtibat kurabilirsiniz.

Müşteri istek, beklenti ve ihtiyaçlarına göre iş elbisesi üretimi yapan Cation İş Elbiseleri başarısının ardında oluşturduğu profesyonel iş akışına ve organizasyonel yapısı bulunmaktadır. Bu yapı çerçevesinde;

İş Akış Esaslarımız

 • Teknik Bilgi
  Kullanım alanına en uygun materyallerle, ihtiyaca yönelik cevaplar sunabilen tasarımları oluşturmak. Bu konuda çözüm ortağı olduğu kurumlara özel çözümler sunmak. 20 yılı aşkın tecrübe ve bir çok sektördeki saha tecrübemizle en doğru ürünün tedariği konusunda baştan sona yanınızda bulunmak.
 • Teknik Tasarım
  Model geliştirme ve uygulama safhasında iş elbisesinin kullanımı esnasında üzerinde etkisi olabilecek tüm faktörleri (çevresel faktörler, çalışma koşulları, çalışanların fiziki durumları, ortopedi v.s.) hesap ederek ve göz önünde bulundurarak üretim yapmak.
 • Kumaş Ar-Ge
  Projeye özel teknik özellikli kumaş ve materyal geliştirme, iş elbisesi ürün geliştirme işleminin en önemli faktörlerinden biridir. Kumaş Ar-Ge faaliyetlerimiz sayesinde çalışanlarınız ihtiyaç duydukları konfor, rahatlık ve fonksiyonellik ile buluşacaklar.
 • Tedarik Öncesi Hizmetler
  Sıfır tadilat hedefiyle gerçekleştirdiğimiz beden tespiti, hazır beden seti oluşturma ve kişiye özel ölçü tespiti çalışmalarıyla, ürününüzü çalışırken gerekli olan tüm ölçü bilgilerinin toplanması çalışmaları.
 • Depolama Çözümleri
  Kurumsal müşterilerimize bütüncül hizmet sunabilme maksadıyla hizmetlerimize dahil ettiğimiz depolama çözümleri sayesinde bu müşterilerimizin üzerlerindeki ek iş ve maliyet yüklerini hafifletiyoruz.
 • Lojistik Hizmetleri
  Yine kurumsal müşterilerimiz için geliştirdiğimiz B2B yazılımımız sayesinde çok lokasyonlu dağıtım operasyonları müşterilerimiz için sorun olmaktan çıkarıyoruz. Online lojistik operasyonları ve raporlamaları sayesinde iş elbisesi üretimi faaliyetlerine yeni bir boyut katıyoruz.
 • Satış Sonrası Hizmetler
  Deneyimli müşteri temsilcilerimiz, müşterilerimizin ek taleplerini değerlendirip ve bu talepleri yerlerine getirmektedirler.
 • 2017
  Yeni Genel Merkez
  Bağcılar'daki yeni Genel Merkez Binamızda hizmet vermeye başladık.
 • 2012
  Premium Company
  Premium Company markasıyla hazır giyim sektöründe fast fashion segmentinde koleksiyonlar oluşturmaya başladık.
 • 2011
  Cation
  Cation markamız iş elbisesi ve kurumsal giyim alanında müşterilerimizin memnuniyetini kazanarak sektördeki konumunu güçlendirdi. Değişen pazar ihtiyaçlarını da göz önünde bulundurarak Cation markamızı uluslararası pazarda güçlendirme kararı aldık.
 • 2003
  7 Yeni Mağaza
  Hazır giyim sektöründe büyüyen iç pazar nedeniyle perakende satış ağımızı genişletme kararı aldık. 2003 - 2010 yılları arasında 7 perakende satış mağazası açtık.
 • 2002
  Fabrikamızı Kurduk
  Kocaeli Gebze'de 2500 m2 alana sahip fabrikamızı kurduk. Modelhane, kesimhane, üretim, paketleme birimlerini aynı çatı altında toplayarak sektördeki önemli bir tedarikçi olduk.
 • 2001
  Mercedes Benz Türk A.Ş.
  Mercedes Benz Türk A.Ş.'den ilk siparişimizi alarak iş elbiseleri ve personel kıyafeti sektöründe hizmet vermeye başladık.
 • 2000
  2. Mağazamız
  Ortadoğu ve Doğu Avrupa ülkelerinin Merter tekstil merkezine olan ilgisinin artması ve artan iş potansiyeli nedeniyle 2. mağazamızı açtık.
 • 1998
  İlk Mağazamız
  Merter tekstil merkezinde Cation markamızla ilk toptan satış mağazamızı açtık. İç pazara ve Doğu bloğu ülkelerine güçlü bir satış ağı kurduk.
 • 1996
  Kuruluş
  Adalar Tekstil olarak Gebze'de konfeksiyon üretimine başladık. 2 sene boyunca önde gelen Türk markalarına konfeksiyon üreticisi olduk.